راهنمای خرید از فروشگاه کامپیوترچی

با تشکر فراوان از اینکه فروشگاه کامپیوترچی را انتخاب کرده اید، ما باور داریم که شما لایق بهترین ها هستید. لذا خواهشمند است، مطالب صفحه راهنمای خرید از فروشگاه کامپیوترچی را بدقت مطالعه فرمایید:

خرید از کامپیوترچی به ۴ طریق امکان پذیر است :

 • خرید بصورت آنلاین از وب سایت
 • تماس تلفنی با شماره های شرکت
 • تماس از طریق ایمیل
 • مراجعه حضوری به فروشگاه

اگر قصد خرید بصورت غیر حضوری دارید، لطفا قبل از انجام هر اقدامی مطالب زیر را مطالعه بفرمایید:

 1. ابتدا در سایت ثبت نام فرمایید، اطلاعات خواسته شده از شما بسیار اهمیت دارند، لطفا با دقت اطلاعات خواسته شده را وارد نموده و از صحت این اطلاعات درج شده اطمینان حاصل فرمایید.
 2. پس از تکمیل فرآیند ثبت نام، در کامپیوترچی از طریق منوها یا جستجو در سایت، محصول مورد نظر خود را بیابید.
 3. برای خرید و انجام سفارش، از گزینه خرید در همان صفحه استفاده فرمایید.
 4. برای پرداخت آنلاین وجه سفارش خود می بایست به سبد خرید مراجعه نموده و از طریق یکی از درگاههای موجود فرآیند پرداخت را تکمیل نمایید.
 5. مشتریان تهرانی می توانند، فاکتورهای تا سقف یک میلیون تومان را در محل مشتری با استفاده از دستگاه کارت خوان یا نقدا تسویه نمایند.
 6. حداکثر یک ساعت پس از تکمیل فرآیند خرید در وب سایت، تیم کامپیوترچی با شما تلفنی و یا با استفاده از ایمیل تماس می گیرد، درصورت عدم تماس برای پیگیری با شماره تلفن تماس ۰۲۱۸۸۹۱۰۲۸۴ بگیرید.
 7. هزینه حمل برای مشتریان عزیز در سایر استانهای کشور بنا بر روش ارسال انتخابی متفاوت است، در این قبیل ارسال ها هزینه بسته بندی  و هزینه پیک داخل تهران تا باربری اتوبوس و باربری هوایی به عهده کامپیوترچی می باشد، اما سایر هزینه های ارسال بر عهده مشتری است. در صورتیکه امکان پس کرایه نمودن هزینه حمل وجود نداشته باشد، این هزینه ها می بایست ابتدا توسط مشتری به حساب کامپیوترچی واریز گردد و سپس کالا ارسال می گردد.
 8. مشتریان عزیز در سایر استانهای کشور برای محاسبه هزینه های ارسال پستی می توانند به آدرس اینترنتی زیر مراجعه فرمایند: http://parcelprice.post.ir
 9. ساعات ارسال کالا در کامپیوترچی در بازه های ۱۰ صبح تا ۴ بعد از ظهر و ۵ تا ۸ بعد از ظهر صورت می پذیرد.
 10. محل تحویل کالا ورودی خانه یا آپارتمان شما می باشد و از تحویل در طبقات معذوریم.
 11. در هنگام دریافت و تحویل کالا ، حتما از سلامت ظاهری آن اطمینان حاصل فرمایید، تحویل گرفتن کالا به منزله تایید سلامت ظاهری آن است، لذا پس از تحویل، ایراد ظاهری به هیچ عنوان شامل گارانتی نخواهد بود.

نکات و تذکرات:

 • ارسال کالا به تمام نقاط ایران امکان پذیر است، بنابراین با اطمینان و خیال راحت به خرید بپردازید.
 • ساعت کاری کامپیوترچی، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ تا ۸ شب و روزهای پنج شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر می باشد .
 • اطلاعات ارایه شده برای محصولات و قیمت آنها تا حد امکان بروز بوده و عاری از خطا می باشد. ما تمام تلاشمان را برای حفظ صحت اطلاعات موجود انجام می دهیم، لذا در مواردی که اشتباهی صورت پذیرد، از شما خواهشمندیم که ما را عفو کنید. قیمت های بازار ممکن است بسرعت نوسان داشته باشد و ما قادر به اصلاح قیمت های وب سایت در زمان کم نباشیم، لذا در صورتیکه کالایی سفارش دادید منتظر تماس تیم کامپیوترچی برای تایید سفارش بمانید و یا با ما از طریق شماره های شرکت تماس بگیرید.
 • در صورتیکه که کالایی که در جستجوی آن هستید در وب سایت کامپیوترچی وجود نداشت و یا با قیمت بالایی ارایه شده است، با ما تماس بگیرید، اطمینان داشته باشید، کالا را برای شما خواهیم یافت و یا قیمت را با قیمت روز کالا اصلاح و به شما عرضه خواهیم نمود.

با تشکر فراوان از توجه شما عزیزان


فروشگاه اینترنتی کامپیوترچی تمامی محصولات خود را با گارانتی اصلی عرضه می کند.

 • تحویل کالا در تهران در صورت امکان در همان روز
 • ارسال کالا در سایر استانها در کمتر از  ۲۴ ساعت بعد از سفارش کالا

این فروشگاه دارای نماد الکترونیکی بوده و می توانید با اطمینان از ما خرید کنید.