چرا کامپیوترچی ؟!!!

۱٫ کیفیت همواره مقدم است.

ما در “کامپیوترچی”، کیفیت خدمات و اصالت کالاهای ارائه‌ شده را هرگز فدای رقابت نکرده ایم. تک تک محصولات موجود در وب سایت با ضمانت اصالت کالا و با گارانتی های معتبر ارائه شده اند. اولویت در “کامپیوترچی” ارسال محصولات و ارائه خدمات عینا مطابق با آنچه مشتریان سفارش داده اند می باشد.

۲٫ اجرای کامل سیاست های محرمانگی

به ما اعتماد کنید، “کامپیوترچی” باور دارد حفظ محرمانگی اطلاعات کابران از قبیل اسرار شخصی ( سن، جنسیت ، رفتار خرید و …) و اطلاعات مالی ( اطلاعات حساب و … ) تنها راه جلب اعتماد کاربران و ایجاد برکت در کسب و کار است.

۳٫ سبد بروز محصولات

ما با فن آوری سرو کار داریم ، علی الخصوص کامپیوتر. لذا هر روز، منتظر ارائه محصولی جدید در کامپیوترچی باشید. هم اکنون محصولات متنوعی در وب سایت ما ارائه شده است، اگر در زمینه فن آوری، محصولی را مد نظر دارید که در وب سایت آنرا نمی یابید، مطمئن باشید به زودی ارائه خواهد شد، گرچه می توانید صبر نکرده و با ما در میان بگذارید، مطمئن باشید تمام تلاشمان را در جهت فراهم آوردن نیاز شما بکار خواهیم بست.

۴٫ خرید حضوری

مشتریانی که به هر دلیل تمایل دارند کالاها را قبل از خرید از نزدیک مشاهده کنند ، می توانند به فروشگاه ” کامپیوترچی”  واقع در تهران، پاساژ ایران، طبقه همکف، واحد ۴۰۸ مراجعه نموده و علاوه بر بازدید محصول، در صورت تمایل با مشاوران ما نیز بصورت حضوری به گفتگو بپردازند.

۵٫ ارائه اطلاعات منحصر بفرد

نیاز مصرف کنندگان به آگاهی از آخرین فن آوری های موجود و الزام آگاهی ایشان قبل از خرید محصولات متنوع این حوزه، “تیم کامپیوترچی” را برآن داشته که در این زمینه علاوه بر فراهم نمودن و ارائه اطلاعات لازم، نسبت به در میان گذاشتن تجربه خود با مصرف کنندگان نیز اقدام نماید. لذا در وب سایت کامپیوترچی همه اطلاعات دست اول است، ما تجربه خود را در غالب متن، تصویر و فایل های ویدیویی با شما به اشتراک می گذاریم. همچنین دوست داریم در این زمینه از شما نیز بشنویم. با ما در تماس باشید.

۶٫ ارایه خدمات حرفه ای و مودبانه به مصرف کنندگان

کامپیوترچی با اجرای آموزش های تکمیلی برای پرسنل خود، امکان ارائه خدمات کامل و منحصر بفرد را به مشتریان فراهم آورده است. اتخاد تصمیمات مقتصدانه و هوشمندانه در هنگام خرید سیستم و قطعات نیاز به مشاوره با افراد حرفه ای دارد. مشاوران فنی “کامپیوترچی” با راهنمایی شما قبل از خرید، همراهی با شما در هنگام خرید و ارائه خدمات پس از فروش، شما را در رسیدن به این هدف یاری می نمایند.

۷٫ مهلت ۳۰ روزه برای تست سیستم کامل

در صورتی که اقدام به خرید قطعات سیستم خود بصورت کامل از کامپیوترچی نمایید و اسمبل سیستم خود را به ما بسپارید، علاوه بر اسمبل نمودن سیستم شما بصورتی حرفه ای که علاوه بر زیبایی، گردش بهینه هوای داخل کیس و در نتیجه بهتر خنک شدن قطعات را به همراه دارد، کامپیوترچی یک ماه ضمانت و مهلت تست قطعات به شما هدیه می دهد.

مطالب بیشتر در باب آشنایی با کامپیوترچی

کامپیوترچی درباره مانحوه ارسال کالا و هزینه ها نحوه ارسال کالا
 اطلاعات تماسقوانین و مقررات در کامپیوترچی قوانین و مقررات
راهنمای خرید از کامپیوترچی راهنمای خریدشرایط مرجوعی کالا در کامپیوترچی مرجوعی کالا

فروشگاه اینترنتی کامپیوترچی تمامی محصولات خود را با گارانتی اصلی عرضه می کند.

  • تحویل کالا در تهران در صورت امکان در همان روز
  • ارسال کالا در سایر استانها در کمتر از  ۲۴ ساعت بعد از سفارش کالا

این فروشگاه دارای نماد الکترونیکی بوده و می توانید با اطمینان از ما خرید کنید.